Kontakt| Mapa Serwisu
Piątek, 23 Marca 2018
Wybierz kategorię
Wszystkie ( 589 )
Biznes i usługi ( 169 )
Dla dzieci ( 1 )
Dom i ogród ( 38 )
Fotografia ( 22 )
Komputery ( 6 )
Korepetycje ( 15 )
Motoryzacja ( 28 )
Muzyka ( 6 )
Narzędzia i maszyny ( 57 )
Nieruchomości ( 16 )
Odzież i biżuteria ( 10 )
Pozostałe ( 58 )
Praca ( 55 )
Rolnicze ( 0 )
RTV / AGD ( 67 )
Sport i turystyka ( 3 )
Telefony ( 1 )
Zdrowie i uroda ( 34 )
Zwierzęta ( 3 )
Poleć stronę znajomemu

Adres e-mail znajomego

Twój podpis

Loading

Ogłoszenia Kraków › FAQ

FAQ - najczęściej zadawane pytania

1. Jak zamieścić ogłoszenie?

2. Jak przebiega proces rejestracji?

3. Czy zamieszczenie ogłoszenia jest płatne?

4. Co to jest ogłoszenie promowane?

5. Jak zapłacić za ogłoszenie promowane?

6. Jak za pośrednictwem serwisu skontaktować się ze Ogłoszeniodawcą?

7. Jak dodać dane kontaktowe do Twojego profilu?

1. Jak zamieścić ogłoszenie?

Ogłoszenia mogą zamieszczać tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy. Aby dodać ogłoszenie należy z menu wybrać opcję „Dodaj ogłoszenie” i wypełnić co najmniej pola wymagane (oznaczone *).

do góry


2. Jak przebiega proces rejestracji?

Proces rejestracji składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap polega na wypełnieniu formularza rejestracyjnego (opcja Rejestracja), drugi na aktywacji profilu. Aby poprawnie wypełnić formularz rejestracji należy wypełnić wszystkie pola oraz zapoznać się i zaakceptować regulamin Serwisu. Po poprawnym wypełnieniu i zatwierdzeniu formularza, na wskazany adres e–mail zostanie wysłana wiadomość zawierająca link aktywacyjny. Aby aktywować konto i tym samym zakończyć proces rejestracji należy kliknąć w dany link. Po zakończeniu rejestracji użytkownik może się zalogować i przystąpić do korzystania z opcji niedostępnych dla niezarejestrowanych użytkowników.

do góry


3. Czy zamieszczenie ogłoszenia jest płatne?

Zamieszczenie ogłoszenia jest bezpłatne. Opłacie podlegają jedynie ogłoszenia promowane (opłata wg cennika) oraz reklamy.

do góry


4. Co to jest ogłoszenie promowane?

Ogłoszenie promowane jest wyświetlane cyklicznie jako pierwsze ogłoszenie na każdej stronie (również na stronie związanej ze szczegółami wybranego ogłoszenia). Zmiana promowanego ogłoszenia następuje po przejściu na inną stronę serwisu lub po odświeżeniu bieżącej strony. Maksymalna ilość ogłoszeń promowanych w ciągu dnia wynosi pięć. Oznacza to, iż ogłoszenie będzie wyświetlane na pierwszej pozycji conajmniej raz na pięć odświeżeń strony. Wypromowanie ogłoszenia zwiększa szansę na to, że zostanie zauważone przez ewentualnych Ogłoszeniobiorców. Pondato w związku z tym, że jest wyświetlane na wysokości wzroku jest doskonałą reklamą oferowanego przedmiotu czy usługi. Wyróżnione ogłoszenia są ogłoszeniami płatnymi (opłata wg cennika).

do góry


5. Jak zapłacić za ogłoszenie promowane?

Opłata za wypromowanie ogłoszenia pobierana jest automatycznie ze środków zgromadzonych na koncie użytkownika. Użytkownik może zasilić swoje konto poprzez wykonanie przelewu bankowego na rzecz właściciela serwisu. Po wpłynięciu przelanej kwoty, właściciel serwisu księguje w profilu użytkownika wpłaconą kwotę, która od danej chwili w całości może być wykorzystana przez użytkownika na opłatę ogłoszeń promowanych lub reklamy. Użytkownik zostanie poinformowany drogą elektroniczną o zmianie stanu konta. Stan konta można również sprawdzić po zalogowaniu się do własnego profilu w zakładce Twój profil -> Stan konta.

do góry


6. Jak za pośrednictwem serwisu skontaktować się z Ogłoszeniodawcą?

Zadanie pytania Ogłoszeniodawcy za pośrednictwem serwisu odbywa się poprzez formularz znajdujący się na dole szczegółów wybranego ogłoszenia. Wiadomość zostanie wysłana na adres e–mail Ogłoszeniodawcy jako pytanie dotyczące danego ogłoszenia.

do góry


7. Jak dodać dane kontaktowe do Twojego profilu?

Dane kontaktowe mogą zostać dodane do profilu użytkownika po zalogowaniu w zakładce Twój profil -> Edytuj profil. Dane te posłużą Ogłoszeniobiorcy jako kontakt ze Ogłoszeniodawcą. Użytkownik przy dodawaniu ogłoszenia może wybrać dane, które będą wyświetlane jako dane kontaktowe wraz z treścią ogłoszenia.

do góry

Ogłoszenia Kraków. Serwis z darmowymi ogłoszeniami regionalnymi. Codziennie nowa porcja ogłoszeń. A wszystko to dla mieszkańców miasta Kraków i okolic.